Ettevõttest

 Kes me oleme

Inimene on tarbija ja tänapäeva meeletus tarbimisühiskonnas jääb pidevalt üle asju, mida ise enam ei kasuta, mis ei sobi meile enam, uuemad tooted tulevad peale vms. Oleme ise sportlike eluviisidega ning toetame ja pooldame igati taaskasutust ning rohelist eluviisi. Resporter OÜ sai loodud selleks, et anda uus elu vähekasutatud spordi- ja vabaajavarustusele.

Meie missiooniks on pakkuda kvaliteetset ja taskukohast spordi- ja vabaajavarustust, mis on jätkusuutlik ja vastutustundlik valik kõikidele harrastajatele. Meie eesmärk on edendada aktiivset eluviisi ja liikumist ning samal ajal toetada keskkonnasõbralikku käitumist. Pakume kvaliteetset teenindust, et saaksid parima võimaliku ostuelamuse. Oleme pühendunud sellele, et meie klientidel oleks võimalus harrastada oma lemmikspordiala taskukohaselt ja keskkonnasõbralikult.

Meie poes on hea valik kasutatud spordivarustust. Kui sulle meeldib jalgpall, tennis, rulluisutamine, rattasõit, poks, lumelauatamine, uisutamine, suusatamine jne jne siis loodan, et leiad tee meie e-poodi www.resporter.ee või meie tavapoodi Tallinnas, Roopa 12. Lisaks ostame eraisikutelt korralikku varustust välja ning pakume ka vahetust näiteks väikseksjäänud spordivarustusele. Meile võib soovi korral endale mittevajalikku varustust ka ära anda. Leiame korralikule varustusele tänuliku kasutaja.

Meie visiooniks on saada 5 aasta pärast juhtivaks kasutatud spordivarustuse poeks Eestis, aidates oma tegutsemisega kaasa jätkusuutlikule ja vastutustundlikule spordiharrastusele. Unistame sellest, et ühel päeval saame toetada tublisid noori sportlasi. Soovime, et meie poe kaudu leviks idee, et kasutatud spordivarustus on hea valik nii spordiharrastajaile kui ka keskkonnale ning sellel on võime muuta spordimaailma.

 

Resporteri nime saamise lugu

Pole asjata öeldud, et firma loomise juures on kõige keerulisem välja mõelda ettevõtte nimi.

Mul oli kindel nägemus, et nimes võiks olla sport ja viide taaskasutusele. Esimese hooga hakkasin otsima, et kas ReSport on olemas. Ei olnud, kuid kodulehe domeeninimi oli juba mõni aasta tagasi broneeritud. Kuna läbirääkimised domeeni omanikuga kuhugi kaugele ei viinud (pigem panid teda ennast mõtlema, et äkki ta peaks ikka oma kunagise mõtteivaga edasi tegutsema…)

Lugesin siis artikleid, et kuidas head nime saada. Leidsin soovituse, et lase tuttavatel-sõpradel ajurünnakuna ettepanekuid teha.Istusime siis pereringis õhtul televiisori taga ja mõtlesin, et teen proovi. Palusin siis mõelda, et mis selle ilusa sportlapsele nimeks võiks olla. Samal ajal pööran pilgu teleka suunas, kus just on käimas uudistesaade Reporter ja leitud meie firma nimi oligi – Resporter

preloader