Transpordiviisid

DPD Pickup

Kõik DPD pakiautomaadid ja pakipoed asuvad lihtsasti ligipääsetavates kohtades. Pakkide kättesaamine on kiire ja mugav! Kui pakk on jõudnud DPD Pickup pakipunkti, saab paki saaja teavituse SMS-sõnumi või e-kirja teel. Pakile saab järgi minna endale sobival ajal. Pakk väljastatakse nii pakipoodides kui ka automaatides PIN-koodi alusel, pakipoes vajadusel ka isikut tõendava dokumendi (pass, ID-kaart või juhiluba) alusel. Pakki hoitakse DPD Pickup pakipunktis 7 kalendripäeva. Kolmandal hoiustamise päeval saadetakse saajale meeldetuletus ning seitsmendal päeval tagastatakse pakk saatjale. 

Smartpost pakiautomaadid

SmartPOSTi pakiautomaate võib nimetada “iseteeninduslikeks postkontoriteks”. Pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes, seega saad paki teele saata või vastu võtta oma igapäevaste käikude kõrvalt. Kõik SmartPOSTi pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskuste sisepindadel. See tähendab, et saadetised on aastaringselt kaitstud võimalike ilmastiku poolt põhjustatud külma-, kuuma- või niiskuskahjustuste eest. Kui kaup on jõudnud Teie poolt valitud kaubanduskeskusesse, saadetakse Teile uksekood, selle sisestate pakiautomaati ja uks avaneb automaatselt. Pakid liiguvad alates postitamisest ja olenevalt piirkonnast 1-2 tööpäeva. Pakiautomaatide asukohtadega saab tutvuda SIIN. Lisainfot SmartPOSTi pakiautomaatide kohta on SIIN.

Omniva pakiautomaadid

Omniva pakiautomaadid on kiire ja mugav pakiteenus nii saajale kui saatjale. Pakiautomaadid paiknevad 40 linnas ja alevikus üle Eesti. Unikaalsed välitingimustes pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskuste juures ja neile saab ligi nii autoga, jalgsi kui ühistranspordiga. Mugavaks teeb paki kättesaamise see, et saadetisele järgi saab minna endale sobivaimal ajal – pakiautomaati saab kasutada ööpäevaringselt, nii saad valida just sulle sobiva aja paki vastuvõtmiseks või saatmiseks. Pakiautomaatide asukohad valitakse lähtuvalt sellest, et neile oleks hea ligi pääseda. Pakiautomaadid on turvalised ja varustatud valveseadmetega ning paki vastuvõtmiseks kulub kõigest 15 sekundit. Paki teekond on veebist jälgitav. Pakiautomaatide asukohtadega saab tutvuda SIIN. Lisainfot Omniva pakiautomaatide kohta on SIIN.

DPD kuller

DPD kullerteenusega on võimalik tellida kõik pakid mugavalt koju või kontorisse! Tellimuse kätte toimetuse päeva hommikul saab paki saaja SMS- sõnumi, milles on toodud 1 tunnine ajaaken kulleri eeldatava saabumisajaga. Soovi korral on DPD iseteeninduskeskkonnas võimalik jälgida paki teekonna staatust ning muuta kättetoimetuse aega ja kohta. Kuller tuleb just sinule sobival ajal. DPD kullerteenusega saab tutvuda SIIN.

Omniva pakiteenus

Pakk väljastatakse Teie lähimas postkontoris. Pakid liiguvad 2-7 tööpäeva. Postisaadetisi hoitakse kättetoimetavas postkontoris saaja ootel 15 kalendripäeva nende postkontorisse saabumise kuupäevale järgnevast päevast (kaasa arvatud). Kui pakk saabub postkontorisse, saadab Omniva teate kas postkasti, e-kirja või SMS-i teel. Teates on kirjas paki asukoht, postiasutuse lahtiolekuajad ja kontaktid, samuti paki hoiutähtaeg. Pakile järele minnes võta koos teatega kaasa ka isikut tõendav dokument. Postkontorite asukohtadega saab tutvuda SIIN. Lisainfot Omniva pakiteenuste kohta on SIIN.

preloader