Korduma kippuvad küsimused

Korduma kippuvad küsimused

Meie pood asub Tallinnas, Roopa 12 (sisehoovis).

Oleme avatud K-R 12-19 ja L 11-17.

Pühapäev, esmapäev, teisipäev oleme suletud

Kõik hinnad on fikseeritud. Hinna määramisel oleme juba arvesse võtnud võimalikke defekte ja kulumisi.

Kahjuks pole meil broneerimisesüsteemi, kuna enamasti on kõiki tooteid vaid üks.

Pärast kauba eest tasumist toimetame kauba Kliendini vastavalt valitud kohaletoimetamise viisile. Kauba kohaletoimetamiseks on kolm erinevat võimalust: pakiautomaadi vahendusel kõikjale Eesti piires; järeletulemisega; mõningatel juhtudel on kokkuleppel võimalik ka kohaletoomine.

Tellimuse postitame hiljemalt 3 tööpäeva jooksul (välja arvatud eriolukord, kui teavitame esimesel võimalusel Klienti). Antud perioodile lisandub aeg, mis paki- ja kullerteenuse osutajal kulub saadetise kliendini toimetamiseks. Kohaletoimetamine järeletulemisega või kohaletoomisega toimub vastastikusel kokkuleppel.

14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest on kliendil õigus kaup tagastada. Nimetatud 14 päevane tähtaeg algab alates hetkest, mil Klient tellimuse kätte saab. Tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kauba tagastamiseks tuleb esitada põhjendatud kauba ostmisest taganemise avaldus.

preloader