Kuidas Tellida

Kuidas tellida


Teie paremaks teenindamiseks oleme avanud mugava ostukeskkonna, mille kaudu on võimalik tellida Resporter OÜ valikus olevat spordi- ja vabaajavarustust kodust lahkumata.

 

Alljärgnev on ülevaatlik juhend selle kohta, kuidas veebipoest tellimust esitada, täpsemalt on kogu info kirjas müügitingimustes, millega palume kindlasti enne ostu sooritamist tutvuda.

 

Resporter.ee veebipoest (edaspidi Veebipood) tellimine on väga lihtne:

 

  1. Valige veebipoest sobivad tooted ja lisage ostukorvi

Veebipoest tellimiseks ei pea olema sisse logitud, kuid registreeritud kasutajana saate oma kontol mineviku tellimusi hallata ning neid uute tellimuste põhjana kasutada.

Kui olete tooted välja valinud, siis ostukorvi sisu näete lehekülje päises asuvas ostukorvis. Ostukorvi saab tooteid juurde lisada ja vajadusel kustutada.

 

  1. Tellimuse esitamine ja kauba eest tasumine

Kui olete sobivad tooted välja valinud, siis tellimuse esitamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida kohaletoimetamise viis. Kohaletoimetamisega kaasnevad kulud lisatakse teie arvele, välja arvatud juhul, kui te tulete ise kaubale järele.

Edasi kuvatakse tellitud kauba osas arve. Palume enne arve tasumist kindlasti kontrollida, et arvel toodud andmed vastavad teie soovile ning seejärel tasuda kauba eest.

Hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas (pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas). Tellimuste eest saab tasuda läbi Maksekeskuse järgmiste Eesti pangalinkide abil: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Pank. Veebipoel puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Oluline on, et pangalingiga tasumisel tuleb vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Pärast kaupade eest tasumist saadetakse kinnitus ostu sooritamise kohta teie e-posti aadressile.

 

  1. Kohaletoimetamine

Pärast kauba eest tasumist toimetab Veebipood kauba teieni vastavalt valitud kohaletoimetamise viisile. Kauba kohaletoimetamiseks on kolm erinevat võimalust:

  1. pakiautomaadi vahendusel kõikjale Eesti piires;
  2. järeletulemisega;
  3. mõningatel juhtudel on kokkuleppel Veebipoega võimalik ka kohaletoomine.

Teenust pakume ainult Eesti-siseselt. Tellimuse postitame hiljemalt 3 tööpäeva jooksul (välja arvatud eriolukord, kui teavitame teid esimesel võimalusel). Antud perioodile lisandub aeg, mis paki- ja kullerteenuse osutajal kulub saadetise teieni toimetamiseks. Kohaletoimetamine järeletulemisega või kohaletoomisega toimub vastastikusel kokkuleppel.

 

  1. Tagastamisõigus

Teil on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest kaup tagastada. Nimetatud 14 päevane tähtaeg algab alates hetkest, mil te saate tellimuse kätte. Tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada põhjendatud kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile info@resporter.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba peab tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et olete eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab ostusumma 14 päeva jooksul alates tagastatud Tellimuse kättesaamisest.

 

  1. Isikuandmete töötlemine

Veebipood töötleb isikuandmeid kooskõlas Resporter OÜ privaatsuspoliitikaga. Teie poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) kasutatakse ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba saatmiseks.

 

Loodame, et kauba tellimine ning kättesaamine on tehtud teie jaoks meeldivaks ja mugavaks ning leiate ikka ja jälle põhjust meie kodulehte ja Veebipoodi külastada ja ostelda.

 

Kui teil tekkis küsimusi või ettepanekuid, siis võtke meiega julgelt ühendust info@resporter.ee või 528 8858.

preloader