Telk ROCKY STREAM DOMUS 3 (3-e kohaline)

35.00

Telk Rocki Stream Domus 3 telk on tuntud oma vastupidavuse ja ilmastikukindluse poolest. Selle väliskate on valmistatud kvaliteetsest veekindlast materjalist, näiteks nailonist või polüestrist, mis hoiab teid kuivana isegi vihmasel või niiskel ilmal. Telgi sisemus on varustatud ventilatsiooniavadega, mis aitavad vältida kondensatsiooni ja tagavad siseõhu värskuse.

Rocky Stream Domus 3 on varustatud ka vastupidavate telgivarrastega, mis tagavad stabiilsuse ja tugevuse ka tuuliste olude korral. Telgil on topeltõmblused, mis suurendavad selle vastupidavust ja veekindlust.

Selles telgis on ruumikas sisetelk, mis mahutab mugavalt kolm inimest. Telgil on ka eesruum, mis pakub täiendavat ruumi riietumiseks, varustuse hoidmiseks või muudeks vajadusteks. Telgi avad on varustatud sääsevõrkudega, mis hoiavad putukad eemal ja võimaldavad samal ajal õhuringlust.

Rocky Stream Domus 3 on  kergekaaluline ja kompaktne, mis muudab selle mugavaks kaasaskandmiseks ja püstitamiseks. Telgi paigaldamine võib olla suhteliselt lihtne, järgides tootja juhiseid ja kasutades kaasasolevaid telgivardaid ja köisi.

Mõõdud: 230x230x130

Vihmapidavus 1500mm

Kaal: 3,2 kg

Täpsemad andmed leiad piltidelt.

Availability: 1 laos SKU: 1728 Kategooria: Silt:
Võrdle Võrdle