Tennisereket BABOLAT Aeropro Drive jr 26

30.00

Babolat Aeropro Drive Jr 26 on noortele tennisemängijatele mõeldud tennisereket, mille pikkus on 26 tolli. See reket on disainitud Babolati populaarse Aeropro Drive seeria järgi, pakkudes noortele mängijatele võimalust arendada oma mängu oskusi ja stiili.

Rakett on konstrueeritud kasutades Babolati AeroModular2 tehnoloogiat, mis aitab suurendada reketi kiirust ja võimsust, samas säilitades hea kontrolli. AeroPro Drive Jr 26-l on suurem löökipind, mis aitab noortel mängijatel tabada palli suurema täpsusega.

Reketi raam on valmistatud grafiidist, pakkudes vastupidavust ja stabiilsust. See on kergem kui täiskasvanute reketid, mis aitab noortel mängijatel seda lihtsamini käsitada ja kontrollida. Raketil on ka mugav käepide, mis aitab noorel mängijal reketit kindlalt käes hoida ja täpseid lööke teha.

Kokkuvõttes on Babolat Aeropro Drive Jr 26 suurepärane valik noortele tennisemängijatele, kes soovivad edasi arendada oma mänguoskusi ja omada reketit, mis pakub võimsust, kiirust ja kontrolli nende löökides.

Availability: 1 laos SKU: 108-3 Kategooriad: , , Sildid: ,
Võrdle Võrdle

Lisainfo

Värv

,