Rattakingad MAVIC (nr 43 1/3, 27,5) MNT

45.00

Maanteesõidu rattakingad nr 43 1/3 (sisetalla mõõt 27,5cm).

Mavicu maantee rattasõidukingad on spetsiaalselt disainitud rattasõiduks teedel ja pakuvad mugavust, tugevust ning optimaalset jõuülekannet pedaalimisel. Siin on mõned omadused ja eelised, mida võite oodata Mavicu maantee rattasõidukingadelt:

  1. Kerge kaal: Mavicu rattasõidukingad on tavaliselt kerged, mis aitab vähendada jalas olevat koormust ja võimaldab paremat jõuülekannet pedaalimisel.
  2. Tugev konstruktsioon: Need rattasõidukingad on valmistatud vastupidavatest materjalidest, mis tagavad nende vastupidavuse ja pikaajalise kasutamise.
  3. Suurepärane jõuülekanne: Mavicu rattasõidukingad on sageli varustatud tugevate ja jäikade talladega, mis aitavad edastada suurema osa tekitatud jõust pedaalidele ning tagavad parema jõuülekande jalgrattalt.
  4. Mugavus ja ergonoomika: Mavic pöörab tähelepanu mugavusele ja ergonoomikale, pakkudes anatoomiliselt kohandatud disainiga kingi, mis toetavad jalga õigesti ning tagavad mugava istuvuse ja optimaalse jala ventilatsiooni.
  5. Lukustussüsteem: Nendel Mavicu rattasõidukingadel on kombineeritud BOA- ja krõpsudega kinnitus, mis võimaldavad teil reguleerida kinga sobivust vastavalt oma vajadustele ja mugavusele.
Availability: 1 laos SKU: 2814 Kategooria: Silt:
Võrdle Võrdle

Lisainfo

Värv